top of page

Дослідження елементів поетики романтизму та символізму у творчості Шарля Бодлера. Урок-практикум

  • Фото автора: Оксана Сидорова
    Оксана Сидорова
  • 28 лют. 2020 р.
  • Читати 1 хв

Мета:

  • удосконалення предметних компетентностей учнів на основі  поглиблення знань про символізм як мистецький напрям та  особливостей поетики символізму, дослідження стильової своєрідності творчості Шарля Бодлера як представника символістської течії в мистецтві;

  • формування дослідницьких навичок, компетентностей щодо аналізу ліричних творів, визначення стану ліричного героя, загальної авторської концепції художнього цілого;

  • удосконалення комунікативної та творчої компетентностей  учнів;

  • формування ціннісних життєвих орієнтирів, духовне збагачення учнів кращими мистецькими здобутками людства.


Хід уроку


І.Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності учнів.

1.Виразне читання вчителем фрагменту вірша Шарля Бодлера у музичному супроводі:


Бывают дни — с землею точно спаян, Так низок свод небесный, так тяжел, Тоска в груди проснулась, как хозяин, И бледный день встает, с похмелья зол, И целый мир для нас одна темница, Где лишь мечта надломленным крылом О грязный свод упрямо хочет биться, Как нетопырь, в усердии слепом. Тюремщик - дождь гигантского размера Задумал нас решеткой окружить, И пауков народ немой и серый Под черепа к нам перебрался жить…



СКАЧАТИ УРОК:


 
 
 

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.

  • Черно-белая иконка Facebook
  • Черно-белая иконка Twitter
  • Черно-белая иконка Google+
bottom of page