top of page
Математический класс

 Методичне портфоліо сучасного вчителя 

 Матеріали з досвіду роботи педагогічних працівників закладів освіти міста 

Анотований посібник онлайн-ресурсів для організації самоосвітньої роботи учнів з підготовки до ЗНО 

Організація самостійної діяльності учнів з підготовки до ЗНО потребує від вчителя як тьютора процесу  передусім визначення її ресурсної  бази та надання рекомендацій  з використання  сучасних інтернет сервісів, платформ, персональних  сайтів  та блогів, які дозоляють учневі вибудувати  власну ефективну систему підготовки до участі в процедурі ЗНО та реалізувати її в умовах дистанційного навчання  без залучення додаткового педагогічного супроводу.

         Пропонуємо до практичного використання  ресурси (платформи) для організації самоосвітньої діяльності учнів з підготовки до ЗНО

Проєкти.png

Упровадження проєктних технологій орієнтоване на вирішення проблеми формування ключових освітніх компетенцій та розвитку критичного мислення, забезпечення умов здобуття учнями знань у тісному зв’язку з реальною життєвою практикою, формування  специфічних умінь та навичок завдяки системній організації проблемно-орієнтованого освітнього пошуку, реалізації інтегрованого підходу до навчання, використанню дослідницьких, пошукових та творчих методів і прийомів роботи.

В умовах організації навчального процесу за новим Державним стандартом загальної середньої освіти в 5 класах НУШ  проєктна технологія оптимально забезпечує перехід до нового типу навчання та досягнення європейського рівня показників якості освіти.

 З огляду на вищезазначене, пропонуємо до розгляду та опрацювання  матеріали щодо практичних аспектів впровадження в освітній процес НУШ проєктних технологічних підходів.

 Детальніше:https://padlet.com/apostolova726/a70v3jfjwqsm47id

Без имени.png

 Фахівцями КУ «ЦПРПП» створено  мережевий інформаційно-методичний ресурс, що містить нормативно-правові документи щодо імплементації реформи НУШ в базовій школі, онлайн-підручники нового покоління,  методичні путівники та порадники для вчителів,  знайомить з інноваційними підходами та практиками інклюзивного та дистанційного навчання в Новій українській школі, рекомендує ідеї STEM-проєктів та висвітлює технологічні аспекти сучасного уроку в контекстному полі НУШ. Педагогічні працівники, що будуть впроваджувати Державний стандарт базової середньої освіти, зможуть ознайомитися з досвідом реалізації наскрізних змістових ліній  та специфікою навчання дітей через  проєктну діяльність. Опрацювання матеріалів репозитарію дозволить вчителям усвідомлено обирати інноваційні  підходи та методи роботи,  експериментувати  з доступним арсеналом інструментів та ділитися досвідом з колегами. Сподіваємося, що створений ресурс не лише задовольнить професійні запити вчителів НУШ, а й стане  віртуальним простором творчої самореалізації освітян, що втілюватимуть у  життя  реформу  Нової української школи.

 Детальніше:https://padlet.com/osa1vlates/eca4t8wo99mi2wld

Дошка.png

Наскрізні змістові  лінії – один із пріоритетних аспектів сучасної освіти, що грунтується на інтеграції ключових і загальнопредметних компетентностей, навчальних предметів і предметних циклів та забезпечує  оптимальні умови формування життєво успішної особистості, її світоглядних поглядів та переконань.

Як соціально значимі надпредметні теми, орієнтовані на увиразнення ключових компетентностей учнів на основі формування цілісного світогляду та розвитку здатності  практично застосовувати отримані знання у різноманітних життєвих ситуаціях, наскрізні  змістові лінії  перебувають у площині пошуку та  розробки ефективних шляхів їх реалізації  для  забезпечення визначених на державному рівні суспільно вагомих та значимих показників якості освіти.

Пропонуємо до розгляду та практичного застосування матеріали   з досвіду реалізації НЗЛ, спрямовані  на формування соціальної активності та  відповідальності, екологічної свідомості та  державницького світогляду, засвоєння національного, етнокультурного й громадянського досвіду та практичних аспектів підприємництва й фінансових питань,   усвідомлення важливості сталого розвитку та особистої відповідальності за добробут сьогодення та успішність майбуття.

 Ознайомитися з матеріалами:

https://padlet.com/osa1vlates/jaj4trlxjfrnf8cu

bottom of page